Aktualności


01-04-2020

Nowa kategoria Zlecenia lokalne

W serwisie Mitumi.pl zagościła nowa kategoria "Zlecenia lokalne". Jest ona dostępna nieodpłatnie dla wszystkich zlecających i szukających zleceń. Bardzo prosimy użytkowników aby w tej kategorii znalazły się faktyczne zlecenia. Ogłoszenia usług, dostępne są w innej kategorii.
Dodanie zlecenia powinno zawierać cenę, za jaką dane zlecenie wykonamy, oraz lokalizację, czyli nazwę miejscowości oraz województwo. Finalizację wykonania zlecenia jak zawsze pozostawiamy w rękach naszych użytkowników.11-07-2018

Dodaj firmę do Bazy Firm

Mitumi.pl To nie tylko darmowe ogłoszenia, to także baza firm. Zamysł był taki, by stworzyć bazę firm lokalnych, co umożliwiłoby to odnalezienie jej przez docelowego klienta. Pomysł był już wielokrotnie wykorzystywany przez różne serwisy internetowe, ale ani jeden nie działał tak jak byśmy chcieli.

Chcemy stworzyć bazę firm, a w sumie informacji o firmie, czym się zajmuje i jak się z nią skontaktować. Połączenie z wyszukiwarką odległości daje nam możliwość wyszukania np. salonów fryzjerskich w okolicy z dokładnością do jednego kilometra.

Aby system działał, firma dodająca ogłoszenie musi wpisać w polu miejscowość dodatkowe dane adresowe np. Warszawa, Wilcza 13. Umożliwi to osobie szukającej na dokładne ustalenie lokalizacji firmy, oraz odległości w jakiej się od niej znajduje.

Jeśli tak drodzy użytkownicy, będziecie dodawać swoje firmy, stworzymy narzędzie, dzięki któremu i Wy, i potencjalni Wasi klienci osiągniecie wspólną korzyść.11-07-2018

Pomoc w ulepszaniu serwisu

Mitumi.pl jest serwisem bezpłatnym. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne, prócz opcji dodatkowych jak podświetlenie, nadanie ogłoszeniu priorytetu czy wyróżnienie na stronie głównej. Założeniem było udostępnienie narzędzia uniwersalnego, z którego może skorzystać każdy. Jeśli chcesz nam pomóc w rozwinięciu serwisu, by był bardziej dopasowany do konkretnego użytkownika, prosimy o sugestie.

Jeli chcesz wystawić ogłoszenie, ale brakuje Ci kategorii - powiadom nas o tym, a z pewnością się taka znajdzie.

Jeśli brakuje Ci dodatkowych opcji - również czekamy na propozycje.

Jednocześnie informujemy, że za każdą pomoc czy sugestię, którą wprowadzimy, będziemy nagradzać swoich użytkowników (zarejestrowanych).

Szczegóły podamy niebawem :-)11-07-2018

Ogłoszenia lokalne i wyszukiwarka

Mitumi.pl jest serwisem ogłoszeń lokalnych. Udostępniliśmy Państwu możliwość wyszukiwania z dokładnością do nazwy miejscowości. Dzięki implementacji lokalizacji firmy Google, macie drodzy użytkownicy możliwość wyszukiwania ogłoszeń już w obrębie 1km od miejscowości do nawet 100km. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu korzystanie z naszego serwisu.

 

Ogłoszenia dostępne są dla wszystkich miast i miejscowości, a także dla Państw sąsiadujących.

Jeśli chcemy dokładnie zaznaczyć nasz zdres, w polu miejscowość trzeba dodać informacje jak ulica, czy numer domu np.

Warszawa, ul. Wilcza 13. W tym momencie wskaźnik powinien się ustawić na konkretną pozycję.

 

Jeśli chcemy aby mapa była dokładniejsza, musimy ją przybliżyć przy dodawaniu ogłoszenia. Zostanie ona zapisana z odpowiednim przybliżeniem do ogłoszenia.11-07-2018

Ułatwienia dla biur nieruchomości

Aby móc dodać ogłoszenia w dziale nieruchomości w sposób automatyczny, bądź hurtowy, w pierwszej kolejności trzeba zarejestrować konto.

Kolejnym krokiem jest zgłoszenie administratorowi, poprzez formularz kontaktowy, chęć posiadania dodatkowej opcji jakim jest Upload XML.

Szczegóły, oraz parametry plików XML udostępniamy Państwu w tym linku: https://mitumi.pl/content.php?id=3

 

Jeśli Państwa oprogramowanie nie jest kompatybilne z naszym serwisem, prosimy utworzyć nowy profil eksportu w Państwa oprogramowaniu, lub skontaktować się z jego producentem, by taki profil Państwu utworzyli.


Go to top
Ta strona używa plików Cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu zgadzasz się na używanie tych plików.
Jako użytkownik serwisu mitumi.pl, oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności, dostępnych na dole strony, a w szczególności pkt. 5 dotyczących zamieszczania ogłoszeń.